Work-out Manager - Követelés behajtó

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Faktorcég keres követelések behajtására Work-out Manager pozícióba kollégát.

Főbb feladatok, munkák:
Fedezetes és fedezetlen követelések behajtása, a behajtás folyamatának koordinálása
folyamatos kapcsolattartás a végrehajtókkal, adósokkal, bíróságokkal, ügyvédi irodákkal
beszámolók, pénzügyi kimutatások készítése, szükség esetén jogi eljárás megindítása, nyomon követése, a szükséges intézkedések megtétele,
vezetői döntéshozatal előkészítése és támogatása, prezentációk, javaslatok összeállítása,

Az álláshoz tartozó elvárások:
minimum középfokú végzettség,
behajtási tevékenységhez kapcsolódó szabályozások magas szintű ismerete,
min. 1 év végrehajtásban/végrehajtó irodánál szerzett tapasztalat,
Ingatlan végrehajtási ismeretek
kiváló tárgyalási készség, pro aktivitás,
érett, magabiztos személyiség,
stressz-tűrő képesség,
közepes szintű táblázatkezelői ismeret (Excel),

Előnyök:
- Azonnali kezdés

Amit kínálunk:
Céges mobiltelefon
Színvonalas munkakörnyezet
Versenyképes jövedelem
Fiatalos, dinamikus csapat

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát