Munkatársat keresünk betonkeverős munkakör betöltésére Hajdúnánás

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Anroki Kft. Hajdúnánáson Munkatársat keresünk Elba 55 típusú betonkeverő üzemetetésére. Ezen kívül keresünk betonmixer gépkocsi vezetőt is C+E kategóriás jogosítvánnyal.

Feladatok:
Számítógéppel vezérelt Elba 55 típusú betonkeverővel való betongyártás
Keverő műszaki állapotának karban tartása
Rendelések felvétele
Ügyfelekkel való kapcsolat tartás
Készlet raktár adminisztrálása

Elvárások:
számítógépes alapismeret.

(Előny: Villanyszerelő, Lakatos, Autószerelő, Homlok rakodógép kezelő szakmunkás bizonyítvánnyal rendelkezik.)

Amit kínálunk versenyképes fizetés, jó csapat munka, változatos munkavégzés, megfelelő technikai háttér.

Munkavégzés helye:

Település:
Hajdúnánás

Megye:
Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát