Autó- és gumiszerelő kollégákat keresünk!

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Most nyíló, jól felszerelt műhelyünkbe (klíma, modern eszközök, rendezett környezet) munkatársakat keresünk Budapest XI. kerületbe májusi kezdéssel!

Feladatok:
Jármű-diagnosztika
Gépjárművek javítása, időszakos szervizelése, felülvizsgálata
Műszaki vizsgára való felkészítése
Gumi szerelés, kerekek centírozása
Javítási ügyvitelszervezés
Kommunikáció az ügyféllel
Garanciális és garancián túli javítások elvégzése

Elvárások:
• Autószerelő és/vagy gumis ismeretek
• Pontos, precíz, igényes munkavégzés
• Önállóság és ügyfélbarát hozzáállás

Előnyök:
• 1-2 éves diagnosztikai és/vagy autóvillamossági területen szerzett tapasztalat – de szakirányú végzettségű pályakezdő kollégáknak is várjuk a jelentkezését!
• Idegen nyelv társalgási szintű ismerete

Amit nyújtunk:
• Biztos, hosszú távú munkalehetőség
• Versenyképes, fix fizetés + bevétel alapú jutalmazási rendszer: ha kimagasló teljesítményt nyújtasz, kimagasló fizetésed lesz
• Nálunk különleges járművekkel és az ezekhez kapcsolódó egyedi műszaki megoldásokkal is találkozhatsz
• Kiszámítható, 1 műszakos munkarend és nincs hétvégi munkavégzés
• Naprakész technológiák és megoldások
• Együtt fejlődünk: te szakmailag képzések útján, mi minőségben általad :)
• Magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények (klmatizált műhely)
• Támogató, barátságos légkör
• Ingyen kávé, tea

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr