Cégünk felvételt hirdet Festékbekeverő termelési dolgozó munkakörben

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Oroszlány (Járás), Komárom-Esztergom megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Hungary Musashi Festékgyártó Kft. 2006-ban kezdte meg működését a japán Musashi Paint Co. Ltd. leányvállalataként. Dinamikusan fejlődő cégünk az elektronikai és autóipar számára szállít műanyag felületen használatos speciális festékeket, hígítókat.

Cégünk munkatársat keres

Festékbekeverő termelési dolgozó

munkakörbe

Feladatok:
-félkész és késztermék összeállítása keverőgépekkel (festékek, hígítók, stb.)
-festékszórás, mintalapok készítése
-gyártási lapok kitöltése
-berendezések tisztítása
-anyagmozgatás

Elvárások:
Középfokú végzettség

Előnyök:
Vegyipari, esetleg festő-mázoló végzettség vagy tapasztalat előnyt jelent.

Amit nyújtunk:
főállású munkaviszony
egy műszakos munkarend
hosszú távú munka, biztos háttér
Egyéb juttatások: béren kívüli juttatás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr