Szállodai recepciós

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Recepciós állásajánlat

Ha szeretnél tagja lenni folyamatosan fejlődő szállodánk csapatának, akkor rád van szükségünk!

Budapest belvárosának peremén található szálloda vagyunk, amely várja kreatív, szorgalmas emberek jelentkezését.

Jelenleg éjszakai és nappali recepciós pozíciónk is megpályázható!

Amit elvárunk tőled az a kötelességtudó, precíz és szorgos munkavégzés, cserébe korrekt fizetést kínálunk, és azt hogy egy megbízható és vidám csapat tagja lehetsz, amely megbecsüli a munkád!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kérjük, küld el hozzánk a fényképes önéletrajzodat és bemutatkozó leveledet a e-mail címre.

Feladatok
-Vendégek be-és kijelentése
-Vendég-és szoba nyilvántartása
-Számlák kiállítása
-Pénztár kezelése
-Levelezések lebonyolítása (ajánlattétel, visszaigazolás stb.)
-Kulcsok kezelése
-Egyedi vendégigények, kérések kezelése

Elvárások
-Precíz, pontos munkavégzés
-Ápolt, udvarias megjelenés
-Udvarias kapcsolattartás a vendégekkel

Előnyök
-Az angol melletti további nyelvismeret előnyt jelent

Amit nyújtunk
-Fiatalos, baráti légkör
-Munkaruha

Munkavégzés helye:
Budapest

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr