Raktáros-targoncás munkatárs

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Pest megye, Biatorbágy
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Pannon Falap-lemez Kft. munkatársat keres biatorbágyi telephelyére raktáros - targoncás munkakörbe:

Feladatok:
• Raktározási folyamat teljes körű lebonyolítása
• A kiadott munkautasítás szerinti pontos munkavégzés
• Beérkező áru betárolása, árukiadási feladatok
• Anyagmozgatás, targoncázás
• Vevők kiszolgálása
• Raktári adminisztráció, leltározás
• Raktári rend fenntartása

Elvárások:
• Minimum 1-2 éves raktáros, targoncás munkatapasztalat
• Targoncavezető jogosítvány (3324 + okj-s bizonyítvány)
• Fizikai terhelhetőség
• „b” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
• Kiváló munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség
• Azonnali kezdés
• Versenyképes bérezés és cafetéria

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr