Projektmenedzser / Partnerkapcsolati munkatárs álláslehetőség Budapesten

OpenJobs Munkaközvetítő és Személyügyi Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Országos online szolgáltatásközvetítő marketingügynökség újonnan nyíló budapesti piacának képviselésére keresi legújabb csapattagját.
Cégünk Magyarországon élő külföldi diákok számára közvetít szolgáltatást, főként vendéglátó és szolgáltató egységek tevékenységeiből.
A munkavégzés helye Budapest belső kerületei (V., VI., VII., VIII., IX., XIII.).

Feladatok:
Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
Új partnerek megkeresése
Marketingakciók szervezése és levezénylése
Márka képviselete partnerek és felhasználók számára

Elvárások:
Társalgási szintű angol nyelvtudás
Motiváltság, elhivatottság
Nyitott, kommunikatív személyiség
Munkájához és önmagához való igényes hozzáállás

Előnyök:
Célorientált, igen rugalmas munkaidőkeret
Jelenlegi csapat aktív segítségnyújtása a munkavégzés során
Otthonról is végezhető feladatok

Amit nyújtunk:
Alapbéren felül teljesítményarányos, jutalékos bérezés
Fejlődési lehetőség fizetés és pozíció terén is
Céges telefon és internet

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OpenJobs célja, hogy innovatív XXI. századi megoldásaival segítse partnereit a megfelelő munkatárs kiválasztásában. Legyen szó akár nagy volumenű felvételről, akár egyetlen munkatárs megtalálásáról, online toborzás-kiválasztás támogató megoldásainkkal az új munkaerő-igény megfogalmazódásától kezdve segítjük partnereinket.

A cég címe

Verseny u.32.
9024 Győr