Hitelügyintéző

Openhouse Országos Ingatlan Hálózat

A munkavégzés helye
Kecskemét, Bács-Kiskun megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Piacvezető ingatlan és hitelközvetítő cégcsoport keres a cég folyamatos fejlődése és terjeszkedése miatt egyik legsikeresebb kecskeméti irodájába hitelügyintéző munkatársat!

Kiváló munkakörülmények, hatalmas ügyfélkör! Használja ki az ingatlan-és hitelpiac fellendülését és legyen sikeres csapatunk tagja!

Kollégánk feladata az ingatlanértékesítők által kiközvetített, hitel és LTP iránt érdeklődő ügyfelek tájékoztatása és magas színvonalon történő kiszolgálása.

Feladatok:
meglévő ügyfélkör magas szintű kezelése
ügyfél tanácsadás, a banki termékek ügyfélre szabott bemutatása
hitelkérelmek összeállítása, bankba juttatása
folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, és a banki kapcsolattartókkal
keresztértékesítés erősítése (ingatlan, lakástakarék, lakásbiztosítás)

Elvárások:
hitelezésben szerzett tapasztalat
értékesítésben megszerzett tapasztalat
minimum középfokú végzettség
ügyfélközpontú hozzáállás
magabiztos, határozott fellépés
eredmény-orientált gondolkodásmód
felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
kiváló kommunikációs képesség
folyamatos, tervszerű munkavégzés

Előnyök:
pénzügyi termékismeret és pénzügyi termékértékesítési gyakorlat
pénzügyi közvetítő vizsga

Amit nyújtunk:
folyamatos, meglévő ügyfélkör biztosítása
modern, innovatív szervezeti kultúra
kiemelt bérezési struktúra
országos irodai háttér- kiemelten magas jutalékrendszerű jövedelem lehetőség
díjmentes, folyamatos, magas színvonalú képzés
rugalmas időbeosztás

Munkavégzés helye:
Kecskemét

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Ingatlanértékesítés, bérbeadás.

A cég címe

Verseny utca 32. fszt. 2.
9023 Győr