Ingatlanértékesítő Szolnok

Openhouse Országos Ingatlan Hálózat

A munkavégzés helye
Mezőtúr, Cegléd, Szolnok, Törökszentmiklós, Jász-Nagykun-Szolnok megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Amennyiben állást keresel, ne olvasd el! Lapozz tovább!

Mert mi nem állást kínálunk, hanem egy életformát!

Miért is?
- mert mi az ügyfeleink legszebb pillanatainál ott vagyunk
- többet dolgozunk, de többet is keresünk
- kitartóak vagyunk, melynek eredménye, ügyfeleink boldogsága
- sokoldalúak vagyunk, amiért irígykednek ránk
- elegánsak és csinosak vagyunk, mert így érezzük jól magunkat
- csapatban dolgozunk, mert egy csapat mindenkinek kell
- sokszor elfáradunk és csalódottak vagyunk, de onnan szép talpraállni
- sokat nevetünk és viccelődünk, mert nekünk ez is belefér
- ha kell szívósak, kitartóak és céltudatosak vagyunk
Sokáig sorolhatnám még, de a lényeg, hogy olyan embereket keresünk akik
ebben az életformában szeretnének részt venni.

Az OPENHOUSE szolnoki csapata nagyon várja az új kollégát.

Ha szeretnéd magad ingatlanértékesítőként kipróbálni akkor NE HABOZZ!

Feladatok:
- ingatlanok felkutatása
- kapcsolattartás és kommunkáció az ügyfelekkel
- értékesítési feladatok lebonyolítása
- ajánlatok kiküldése
- adminisztrtációs tevékenységek
- tárgyalások lebonyolítása
- hirdetéskezelés

Elvárások:
Azok mindig vannak! De mi TÉGED keresünk!

Előnyök:
Leírhatom, de jobb ha megtapasztalod

Amit nyújtunk:
- folyamatos szakmai képzések
- mentori támogatás
- előrelépési lehetőség
- teljeskörű marketing támogatás
- komplett szolgáltatás csomag a munkavégzéshez
- európai szinvonalú környezet
- jó csapat, jó hangulat

Munkavégzés helye:
Cegléd, Tiszaföldvár, Szolnok, Martfű, Törökszentmiklós, Mezőtúr

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Ingatlanértékesítés, bérbeadás.

A cég címe

Verseny utca 32. fszt. 2.
9023 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát