Adatbázis/SQL fejlesztő, programozó

Openhouse Országos Ingatlan Hálózat

A munkavégzés helye
Pécs, Baranya megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kik vagyunk?
A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. 27 éves múltra visszatekintő, gyengeáramú fejlesztésekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalat. Csapatunk hardver- és szoftverfejlesztő mérnökökből áll. Elsősorban egyedi igényeket kielégítő hardver- és szoftverfejlesztéssel foglalkozunk. Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be a közlekedésinformatikai rendszerek fejlesztése és üzemeltetése területén.

Kit keresünk?
Cégünk egy közösség. Olyan kollégát keresünk, aki tudásával, ötleteivel, személyiségével hozzájárul összetartó csapatunk sikereihez. Modern és családias munkahelyre keresünk munkatársat.

Feladatok
Cégünk által fejlesztett komplex és egyedi rendszerekben lévő adattárházak tervezése, fejlesztése illetve azok támogatása, karbantartása.
SQL és/vagy Oracle alapú adattárházak tervezése, fejlesztése, karbantartása
Egyedi üzleti alkalmazások fejlesztésében való részvétel
Közreműködés a koncepció kidolgozásában
Kiszolgáló és alkalmazás frissítések, javítócsomagok telepítése. Jogosultságkezelés.
Együttműködés az üzemeltetési csapattal és más fejlesztési területekkel

Elvárások
Felsőfokú informatikai végzettség
2+ év hasonló területen szerzett tapasztalat
Adatbázis ismeretek
Innovatív gondolkodásmód
Csapatjátékosság, pro-aktivitás, fejlődni akarás
Pontos, hatékony munkavégzés időre és rugalmasság
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előnyök
SQL adatbázis kezelő ismerete
ORACLE ismerete
Big data, data warehouse ismeretek
Verziókezelő rendszer ismerete

Amit nyújtunk
Szakmai tudáson, tapasztalatokon és képességeken alapuló stabil, versenyképes javadalmazást
Hosszú távú munkalehetőséget egy országosan elismert és sikeres vállalatnál
Képzési lehetőségeket
Jó csapatot, színvonalas munkafeltételeket
Család-barát, kiszámítható és rugalmas munkaidőt
Szakmai fejlődést biztosító felelősségteljes feladatokat

Munkavégzés helye:
Pécs

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Ingatlanértékesítés, bérbeadás.

A cég címe

Verseny utca 32. fszt. 2.
9023 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát