Elektronikai fejlesztő mérnök

Openhouse Országos Ingatlan Hálózat

A munkavégzés helye
Pécs, Baranya megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kik vagyunk?
A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. 27 éves múltra visszatekintő, gyengeáramú fejlesztésekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalat. Csapatunk hardver- és szoftverfejlesztő mérnökökből áll. Elsősorban egyedi igényeket kielégítő hardver- és szoftverfejlesztéssel foglalkozunk. Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be a közlekedésinformatikai rendszerek fejlesztése és üzemeltetése területén.

Kit keresünk?
Cégünk egy közösség. Olyan kollégát keresünk, aki tudásával, ötleteivel, személyiségével hozzájárul összetartó csapatunk sikereihez. Modern és családias munkahelyre keresünk munkatársat.

Feladatok
Komplex rendszerekhez elektronikák fejlesztése, tervezése
Nyomtatott áramkörök tervezése
Elvi kapcsolási rajzok készítése
Elektronikai alkatrészek kiválasztása
Prototípus tesztelésben való aktív részvétel
Teljes dokumentáció készítés
Együttműködés a fejlesztési területekkel
Önálló munkavégzés, kreatív gondolkodás, nyitottság az újdonságok felé
Felelősségteljes munkavégzés

Elvárások
Villamos mérnöki végzettség (BSC, MSC)
Gyakorlat gyenge áramú áramkör tervezésben (digitális, analóg)
Tapasztalat beágyazott rendszerek tervezésében
Nyáktervező program magas szintű ismerete

Előnyök
Angol nyelv ismerete írásban és szóban
Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
Hardver közeli programozási ismeretek
SMD technológiai ismeretek
Altium Designer 17 ismerete
Megvalósult projektek bemutatása
B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk
Szakmai tudáson, tapasztalatokon és képességeken alapuló stabil, versenyképes javadalmazás
Hosszú távú munkalehetőség egy országosan elismert és sikeres vállalatnál
Képzési lehetőségek
Jó csapat, színvonalas munkafeltételek
Család-barát, kiszámítható és rugalmas munkaidő
Szakmai fejlődést biztosító felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye:
Pécs

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Ingatlanértékesítés, bérbeadás.

A cég címe

Verseny utca 32. fszt. 2.
9023 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Molnár Kristóf
E-mail: Küldje el önéletrajzát