Összeszerelő és targoncás lehetőség Esztergomban, Ingyenes szállással!

OnTime Kft.

A munkavégzés helye
Esztergom
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Összeszerelő-Esztergom

Szeretnél olyan projektekben részt venni, amelyekben a nemzetközi autóipari termelés részese lehetsz és tudásoddal illetve tapasztalataiddal hozzájárulhatsz a járművek gyártásához és fejlesztéséhez? Cégcsoportunk 12 országban tevékenykedő szolgáltatóként magyarországi munkavégzésre keres összeszerelő és targoncás munkatársat!

Az általunk kínált lehetőség betanított, tapasztalat nem szükséges hozzá, így bátran jelentkezhetsz Te is, ha szeretnél egy Stabil és Megbízható munkahelyet!

Munkavégzés helye: Esztergom

Munkakör:
Könnyű fizikai munka, összeszerelési feladatok ellátása

Munkaidő:
2 műszak, 8 óra

Elvárások:
Alapfokú végzettség
Precíz, pontos munkavégzés

Mit kínálunk?
Korrekt bérezés
Ingyen szállást biztosítunk
Ingyenes meleg étkezés a gyár területén
Munkaruha
Túlóra lehetőség, amely sosem kötelező!
Folyamatos fejlődési lehetőség

Amennyiben szeretnél egy méltán híres autóipari multihoz tartozni, részese lenni, hogyan lesz pár alkatrészből egy szuper autó, keress minket bátran:
34/781-297
30/412-8325
[email protected]

Megbízó

Gépjárműipar, járműgyártás

Gépkocsi

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Képzési szak

gépjárműipar

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő-kölcsönző és közvetítő cég

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

OnTime Kft.
Madách Imre utca 1/G
2800 Tatabánya

Kapcsolat