Összeszerelő operátori és targoncavezetői állás Esztergomban, szállással!

OnTime Kft.

A munkavégzés helye
Tatabánya
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Autóipari partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba: Betanított gyártósori összeszerelő operátor és Targoncavezető.
Munkavégzés helye: Esztergom.
Műszakrend: 2 műszak 5+2 (6:00 – 14:50 és 14:55 – 23:45).

Feladatok:
- Legyártott autóelemek összeszerelése
- Gyártósori gépek kezelése
- Félkész, kész termékek ellenőrzése

Elvárások:
- Alapfokú iskolai végzettség, szakmai végzettség előnyt jelent
- Jó kézügyesség, látás és monotónia-tűrés
- Pontos, precíz munkavégzés
- Álló munka és több műszakos munkarend vállalása
- Targoncavezetői állás betöltéséhez: jogosítvány!

Juttatások:
- Alapbér + bónusz
- Széles körű kiegészítő juttatások:
- INGYENES szállás
- INGYENES céges autóbuszjáratok a munkába jutáshoz
- INGYENES étkezés napi egyszer
- Hazautazás térítése (havonta több alkalommal)
- Angol nyelvtanulás támogatása

Plusz juttatások a próbaidő után:
- 13. havi fizetés
- Üdülési támogatás OTP szép kártyára 35.000 Ft/ év
- Iskolakezdési juttatás
- Autóvásárlási kedvezmény 10% (új autóra)

Jelentkezőinket az ország MINDEN pontjáról várjuk, INGYENES szállással!
Családi házakban és lakásokban biztosítunk neked szállást! Legfeljebb 2 fő/szoba elhelyezéssel!

Ha felkeltette az érdeklődésedet a munkalehetőség, küldd el hozzánk önéletrajzodat az eszter.deak@ontimegroup.hu email címre vagy érdeklődj a 0630/412-8325 vagy a 0630/374-6528 számokon!

Megbízó

Gépjárműipar, járműgyártás

Járműgyártás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő-kölcsönző és közvetítő cég

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

OnTime Kft.
Madách Imre utca 1/G
2800 Tatabánya

Kapcsolat