Egészségügyi asszisztens

Oltóközpont Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XIII. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
451 000 Ft/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Főbb feladatok, munkák:

XIII. kerületi rendelőnkbe keressük csapatunk új tagját,hétfőtől péntekig tartó váltott műszakos munkarendben, heti 40 órában.

o adminisztráció, páciensek koordinálása

o vérvétel a tesztek elvégzéséhez

o orvosi asszisztensi feladatok ellátása

Kezdő bérezés: Nettó 300 000 Ft/hó

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ

Képzési szak

OKJ 54 ápolói végzettség, vénaszúrási kompetenciával

Készségek és személyes tulajdonságok

o Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

o Elhivatottság a szakma iránt

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Orvosi rendelőnkben a legmagasabb szakmai színvonalon utazásokhoz szükséges, illetve más egyéb ajánlott és kötelező védőoltások beadásával foglalkozunk immár több mint 10 éves tapasztalattal. Ezen kívül bővülő rendelőnkben megbetegedések kiszűrésére alkalmas tesztelést végzünk.

A cég címe

Váci út 70
1132 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kamany Peter Samuel
Tel.: +36203213903
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3960425  Megjelentetés dátuma: 2020.09.21.  A munkabér alsó határa (bruttó): 451 000 Ft/hónap