Ingatlanreferens

Olla Ingatlan Kft.

A munkavégzés helye
Győr, Árpád út 23
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), szabadúszó, vállalkozó
A munkába lépés időpontja
2018.10.14.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az OTP Csoport ingatlanközvetítő hálózata
Ingatlanközvetítőket
keres
győri irodájába.

Ha nem elégszel meg az átlagossal, ha hiányzik az erkölcsi elismerés a munkahelyeden, ha szereted a kihívásokat, ha nem elég a „havi fix”, ha kezedbe akarod venni a saját jövőd…
Csatlakozz hozzánk, és légy részese közös sikereinknek!

Feladataid:
• Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
• Piaci ingatlanok és a bankcsoport saját portfoliójának értékesítése
• Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
• Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése
• Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében
• Az értékesítési folyamat adminisztrálása

HA A FENTIEKBEN JÓ VAGY, GARANTÁLT A SIKER!

Amit kínálunk:
• Piacvezető bankcsoport leányvállalatánál dolgozhatsz
• Rugalmas, időbeosztás
• Folyamatos képzések
• Kiváló csapat
• A piacon a legkedvezőbb jutalékrendszer
• Folyamatos háttértámogatás
• Modern irodai háttér és infrastruktúra
• Változatos munkavégzés

Amit várunk:
• Legalább középfokú végzettség
• Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség
• Megbízható, precíz munkavégzés
• Kiemelkedő munkabírás
• Ambiciózus gondolkodás
• Csapatmunka

Előny:
• Ingatlanközvetítői vagy értékesítési terülten szerzett tapasztalat
• Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga
• Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
• Felsőfokú végzettség
• Nyelvtudás (német, angol, orosz)

Bérinformációk

300.000

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Ingatlanközvetítés, pénzügyi szolgáltatások értékesítése. OTP Ingatlanpont.

Az alkalmazottak száma

1 alkalmazott

A cég címe

Olla Ingatlan Kft
Árpád út 23/A
9021 Győr
ID: 3126550   Megjelentetés dátuma: 2018.09.11.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   300.000