Építésvezető, felelős műszaki vezető

Olla Group Kft.

A munkavégzés helye
Győri
Munkaidő
teljes munkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
300.000Ft - 400.000Ft

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK:

- építéshelyszín operatív vezetése
- alvállalkozók tevékenységének irányítása, ellenőrzése, teljesítése, igazolások alátámasztása
- építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, ellenőrzése, geometriai és mennyiségi felmérések készítése
- kapcsolattartás a projektvezetővel, műszaki ellenőrökkel, tervezőkkel, kooperációkon, meetingeken való részvétel
- beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
- kivitelezési ütemterv elkészítésében való hatékony részvétel, határidők betartása és betartatása
- a kivitelezés helyszínén a munkabiztonsági előírások felügyelete illetve betartatása
hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása

Információk a kiválasztási folyamatról

AMIT NYÚJTUNK:

- A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
- Versenyképes javadalmazás
- Dolgozói kedvezmények
- Aktív közösségi programok
- Karrierlehetőség
- Fiatal, dinamikus csapat
- Stabil háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét (fizetési igény megjelölésével) a [email protected] e-mail címre várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

2

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

ELVÁRÁSOK:

- építőipar technikum vagy okleveles építőmérnök végzettség
- minimum 2 év építésvezetői tapasztalat – de motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk
- jó szervezőkészség és probléma megoldó képesség
- B kategóriás jogosítvány
- határozott, magabiztos fellépés
- jó kommunikációs készség
- önálló munkavégzés
- nagyfokú terhelhetőség

ELŐNYT JELENT:

- felelős műszaki vezetői végzettség
- több éves szakmai gyakorlat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A magyar tulajdonú OLLA GROUP Kft. 10 éves tapasztalattal épületépítési projektbonyolítást, épület tervezést, ingatlankezelést, építőipari vállalkozói és kivitelezői tevékenységet végez. Dinamikusan növekvő vállalatunk erősítésére építőipari tevékenységre elhivatott, a kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget

Erősségünk a tapasztalt, folyamatosan fejlődő, naprakész, jól szervezett csapatunkban rejlik, melynek tagjai a saját területükön a legkiválóbb formájukat nyújtják. Büszkék vagyunk arra, hogy eddigi munkáink során megrendelőink elégedettségüket újabb megbízásokkal fejezték ki.

Elszántak vagyunk, arra törekszünk, hogy szolgáltatásainkkal teljes körűen kiszolgáljuk megrendelőink elképzeléseit az ötletétől a tervezésen át, egészen a projekt lebonyolításáig és azon is túl – „Valóra váltjuk!”

A cég címe

Bajcsy-Zsilinszky utca 44.
9022 Győr
ID: 3285292   Megjelentetés dátuma: 2018.08.27.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   300.000Ft - 400.000Ft