Gyártási munkatárs – betanított munka - női csapatba

Öko Water Management Kft.

A munkavégzés helye
Hajdúsámson
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kompozit anyagokból készített termékek gyártására női munkacsapatunkba motivált kollégákat keresünk az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSI MUNKATÁRS - BETANÍTOTT MUNKA

Feladatok:
- Szövetpaplan terítés
- Szövetpaplan méretre szabása
- Formaszerszám felületi előkészítése, tisztítása

Amit nyújtani tudunk:
- Munkafolyamatok betanítása
- Egyműszakos foglalkoztatás
- Hosszú távú, megbízható munkalehetőség
- Piacképes jövedelem, munkába járás támogatása
- Kulturált munkakörnyezet

Elvárások:
- Felelősségteljes munkavégzés
- Önálló munkavégzési képesség
- Minőségorientált gondolkodásmód
- Megbízhatóság
- Jó kézügyesség

Nem feltétel, de elbírálásnál előny jelent:
- szabó, varró szakképesítés vagy szabász munkában szerzett tapasztalat

Munkakezdés: Szeptember hónaptól

Munkavégzés helye: Hajdúsámson

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát - elérhetőségeinek megjelölésével - az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az általunk képviselt rendszerek cégünk hitvallását tükrözik. Amit a természet évmilliók óta működtet emberi beavatkozás nélkül, önmagától kínálja, hogy lemásolva azt, kiaknázzuk pozitív lehetőségeit, hozzájárulva ezzel bolygónk megóvásához. A természettel karöltve megteremthetjük, külön energiafelhasználás nélkül, szükségleteink biztosítását, jelen esetben a biológiai tisztítást.

A cég címe

Hadházi u. 38.
4251 Hajdúsámson

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Bíró Erika
E-mail: Küldje el önéletrajzát