Gyártási munkatárs – Betanított munka

Öko Water Management Kft.

A munkavégzés helye
Hajdúsámson, Hajdú-Bihar megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az Öko Water Management Kft. kompozit anyagokból készített termékek gyártásával foglalkozik. Cégünket átlagon felüli növekedés jellemzi mind termelés, mind pedig technológiát tekintve, ezért szeretnénk női munkacsapatunkat új kollégákkal erősíteni az alábbi pozícióban:

Feladatok:
- Szövetpaplan terítés
- Szövetpaplan méretre szabása
- Formaszerszám felületi tisztítása

Amit nyújtani tudunk:
- Munkafolyamatok betanítása
- Fejlődési lehetőség egy dinamikusan fejlődő környezetben
- Egyműszakos foglalkoztatás
- Hosszú távú, megbízható munkalehetőség
- Piacképes jövedelem, munkába járás támogatása
- Kulturált munkakörnyezet

Elvárások:
- Felelősségteljes munkavégzés
- Önálló munkavégzési képesség
- Minőségorientált gondolkodásmód
- Megbízhatóság
- Jó kézügyesség

Munkavégzés helye: Hajdúsámson
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát - elérhetőségeinek megjelölésével - az erika.biro70@gmail.com címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az általunk képviselt rendszerek cégünk hitvallását tükrözik. Amit a természet évmilliók óta működtet emberi beavatkozás nélkül, önmagától kínálja, hogy lemásolva azt, kiaknázzuk pozitív lehetőségeit, hozzájárulva ezzel bolygónk megóvásához. A természettel karöltve megteremthetjük, külön energiafelhasználás nélkül, szükségleteink biztosítását, jelen esetben a biológiai tisztítást.

A cég címe

Hadházi u. 38.
4251 Hajdúsámson

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Bíró Erika
E-mail: Küldje el önéletrajzát