Értékesítő, területi képviselő B2B

Officetrade Online Bt.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.06.03.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
alapbér és jutalék

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk mesefigurás, licenszes papír-írószerek, textil- és kreatív termékek kis- és nagykereskedelmével foglalkozik. Az értékesítés saját készletről webáruházon keresztül történik.
A viszonteladói ügyfélkör megtartásához és bővítéséhez keresünk értékesítőt.
Feladatok:
- meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás és megrendelésösztönzés (elsősorban telefonon keresztül)
- új ügyfelek felkutatása, kapcsolatfelvétel (elsősorban telefonon keresztül)
- piacelemzés, konkurencia analízis
- a cég termékkínálatának és árainak kialakításában történő aktív részvétel
- vevői igények felmérése, termékinformációk nyújtása
- promóciók, hírlevelek tervezése
- beszámolók készítése

Egyéb béren kívüli juttatások

- bejelentett, alkalmazotti jogviszony
- alapbér + jutalék
- mobiltelefon, laptop

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezést kizárólag fényképes önéletrajz formájában kérjük a bérigény megjelölésével!

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.06.02. (még 12 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Képzési szak

kereskedelem, marketing

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Haladó (C1) és Angol nyelv - Középszint (B2)

Egyéb ismeretek

Számlázás - alapok
Microsoft Excel - haladó
Microsoft Word - haladó
Microsoft Outlook - haladó

Készségek és személyes tulajdonságok

Feltételek:
- lehetőleg felsőfokú, de minimum középfokú végzettség
- kiváló kommunikációs készség
- ügyfél- és értékesítésorientált szemléletmód
- nagyfokú önállóság, felelősségteljes munkavégzés
- Office ismeretek
Előny:
- hasonló területen szerzett tapasztalat
- angol nyelv ismerete

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Papír-írószer és kreatív termékek kis- és nagykereskedelme, webáruház.

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

6725 Szeged

Kapcsolat

ID: 3391681   Megjelentetés dátuma: 2018.05.16.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   alapbér és jutalék