Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Magyarországon 29 OBI áruházban közel 2000 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Szaniter projekt eladó - Savoya Park

Feladatok:

• egyedi vásárlók kiszolgálása
• vevőspecifikus ajánlatok készítése
• az OBI-s szortiment termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
• a teljes eladási folyamat önálló végig vitele a beszerzéstől a kiszállításig
• vevőápolás, vevőkkel történő kommunikáció

Elvárások:

Téged keresünk, amennyiben:

  • vérbeli eladó vagy
  • a felelősségi körödbe tartozó termékekről teljes körű ismerettel rendelkezel (zuhany kabinok, szaniter áruk, kiegészítő termékek)
  • teljesítmény-, és eredményorientált vagy
  • fontos Neked a saját és a csapatod sikere
  • felhasználói szintű számítógépes tudással rendelkezel

Amit kínálunk:

• stabil munkahely egy piacvezető európai vállaltnál
• folyamatos továbbképzési lehetőségek
• versenyképes bérezés + juttatások (forgalmi bónusz, karácsonyi jutalom, cafeteria)
• dolgozói vásárlói kedvezmény

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi link segítségével:

Elküldöm az önéletrajzomat
ID: 3910485  Megjelentetés dátuma: 2020.05.11.