Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Magyarországon 29 OBI áruházban közel 2000 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Online vevőszolgálati munkatárs - Fót

Feladatok:

• Az online generált vevőmegrendeléseket az előírások szerint adja tovább
• Elkészíti a számlákat és a szállítási címkéket, és korrektül hozzárendeli őket a megrendelésekhez
• A lebonyolítási folyamat nyomon követése és végrehajtása
• Kompetensen kezeli a visszatéréseket és az Vevő reklamációkat. Azonosítja a sérült termékeket, és intézi az adott folyamaton keresztül a reklamációkat a beszállítónál.
• Felelős a felszólításokért és a fizetések biztosításáért.
• Biztosít egy személyes vagy telefonos vevőgondozást a Service Center-en keresztül, hogy pozitív OBI vásárlási élményt hozzon létre a vevők számára.
• Csapatba dolgozik annak biztosítása érdekében, hogy az ügyfél megkapja a lehető legjobb tanácsadást, és hogy a megfelelő kollégához irányítsa.
• Az ügyfélkapcsolatok bővítésénél használja és további lehetőséget teremt termékek és ajánlatok segítségével. Bemutatja a finanszírozási lehetőségeket is, és vevői igény esetén beállítja azokat
• Szükség esetén átveszi a komissiózási feladatot, különösen a tervezést, a csomagolást és a szállításra való előkészítését a vevőmegrendeléseknek.
• Biztosítja az ügyfelek adatainak karbantartását az OBI adatbázisban annak érdekében, hogy további szolgáltatásokat nyújtson, és ha szükséges, nyomon kövesse és követte az ügyfél megrendeléseket.
• Kérdéseket tesz fel a vevőknek első körben a termékek megjelenítéséről és esetleg a termékekről és ajánlatokról. Szakmai tanácsadás végett a felelős alkalmazottnak átadja az ügyfelet az áruházban.
• Ellenőrizi a szállítóleveleket, szállítási papírokat, egyetemes termékkód címkéket és más bejövő dokumentumokat, és ezeket összehasonlítja a megrendeléssel a pontosság biztosítása érdekében.

Elvárások:

• Széleskörű tapasztalat az adminisztratív irodai munka során, ideális esetben, a kiskereskedelemben
• Saját hatáskör/önálló munkavégzés
• Felelősségtudatos munkavégzés
• Rendszer és folyamatorientált
• Számviteli alapismeret
• Feladatorientált

Amit kínálunk:

• stabil, hosszú távú lehetőség egy növekvő európai vállalatnál
• remek, összetartó csapat
• versenyképes fizetés és juttatások (cafeteria, forgalmi bónusz)
• dolgozói vásárlói kedvezmény
• céges busz a műszakokhoz igazodva (Újpest Metró - Széchenyi tér - Fót OBI)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi link segítségével:

Elküldöm az önéletrajzomat
ID: 3909986  Megjelentetés dátuma: 2020.05.08.