Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Magyarországon 29 OBI áruházban közel 2000 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Vevőszolgálati osztályvezető - Szolnok

Feladatok:

  • vásárlók felvilágosítása, pontos tájékoztatása
  • az áruházi szolgáltatások (hitelügyintézés, ajándékutalvány, telefonos információ, házhozszállítás) magas színvonalú szervezése
  • a vevőszolgálati pult funkcióinak (hangosbemondó, garancia jegy érvényesítése, belső nyomtatványok kitöltése és kezelése stb.) működtetése vevőszolgálati és pénztáros kollégák koordinálása, beosztás készítése
  • főpénztárosi teendők ellátása
  • vásárlói panaszok kezelése

Elvárások:

  • vevőszolgálaton, személyes ügyfélszolgálaton szereztél tapasztalatot
  • kiemelkedő kommunikációs készséggel - rendelkezel és vevőközpontú gondolkodás jellemez
  • udvarias és segítőkész személyiség vagy
  • dinamikus és jó csapatjátékos
  • ügyfélorientált gondolkodásmóddal rendelkezel
  • magas a stressz tűrő képességed
  • precíz, pontos munkavégzés jellemző rá

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
  • folyamatos továbbképzési lehetőségek
  • versenyképes bérezés
  • forgalmi bónusz
  • cafeteria
  • karácsonyi jutalom
  • dolgozói vásárlói kedvezmény

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi link segítségével:

Elküldöm az önéletrajzomat
ID: 3908626  Megjelentetés dátuma: 2020.05.05.