AZ OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Targoncás - áruátvevő - Székesfehérvár

Feladatok:

• raklapos árumozgatás a külső és belső építő osztályon, kert osztályon, áruátvételi területen
• az áruház feltöltöttségének biztosítása
• vevő igényfelmérés, szakszerű értékesítés
• rendelések és vevőrendelések kezelése
• vevőkkel való teljes kapcsolattartás

Elvárások:

Elvárások:
• targoncavezetői jogosítvány
• vevőközpontú gondolkodású, segítőkész, dinamikus személyiség
• készség a csapatmunkára

Előny:
• hasonló pozícióban szerzett árumozgatási, kiskereskedelmi tapasztalat
• hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
• folyamatos továbbképzési lehetőségek
• versenyképes bérezés + juttatások (havi prémium, cafeteria, karácsonyi jutalom)
• dolgozói vásárlói kedvezmény

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi link segítségével:

Elküldöm az önéletrajzomat