Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Magyarországon 29 OBI áruházban, közel 2000 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Dekoratőr - Székesfehérvár

Feladatok:

• kommunikációs anyagok előkészítése, kivitelezése, az OBI marketing tervéhez igazodva az egész áruház területén
• áru prezentációk kialakítása és a dekorációk elkészítése
• vásárlóink eligazítását segítő kommunikációs anyagaink elkészítése és karbantartása (információs oszlop, állványozás, osztályok/részlegek feliratozása, egyéb útmutató anyagok stb.)
• aktív kapcsolattartás az áruházi osztályvezetőkkel
• Easy Print kezelése

Elvárások:

• középfokú szakirányú végzettség
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• precíz, pontos munkavégzés
• vevőközpontú gondolkodás

Amit kínálunk:

• stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
• folyamatos továbbképzési lehetőségek
• karrierlehetőség egy modern és fejlődő cégnél
• versenyképes, kiszámítható bérezés + juttatások (forgalmi bónusz, karácsonyi jutalom, cafeteria)
• dolgozói vásárlói kedvezmény

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi link segítségével:

Elküldöm az önéletrajzomat
ID: 3755101  Megjelentetés dátuma: 2020.01.17.