Dekoratőr - Székesfehérvár

OBI Hungary Retail Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• kommunikációs anyagok előkészítése, kivitelezése, az OBI marketing tervéhez igazodva az egész áruház területén
• áru prezentációk kialakítása és a dekorációk elkészítése
• vásárlóink eligazítását segítő kommunikációs anyagaink elkészítése és karbantartása (információs oszlop, állványozás, osztályok/részlegek feliratozása, egyéb útmutató anyagok stb.)
• aktív kapcsolattartás az áruházi osztályvezetőkkel
• Easy Print kezelése

Egyéb béren kívüli juttatások

• stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
• folyamatos továbbképzési lehetőségek
• karrierlehetőség egy modern és fejlődő cégnél
• versenyképes, kiszámítható bérezés + juttatások (forgalmi bónusz, karácsonyi jutalom, cafeteria)
• dolgozói vásárlói kedvezmény

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

• középfokú szakirányú végzettség
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• precíz, pontos munkavégzés
• vevőközpontú gondolkodás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Magyarországon 29 OBI áruházban közel 2000 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

Könyves Kálmán krt. 12-14.
1097 Székesfehérvár
ID: 3755101  Megjelentetés dátuma: 2020.01.17.