AZ OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Műszaki - szaniter osztályos eladó - Fót

Feladatok:

• teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vásárlók számára
• pontos igényfelmérés
• szakszerű értékesítés
• rendelések és vevőrendelések kezelése
• az áruház feltöltöttségének biztosítása

Elvárások:

• szakirányú végzettség
• targoncavezetői jogosítvány
• vevőközpontú gondolkodású, segítőkész, dinamikus személyiség
• készség a csapatmunkára

Előny:
• hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat
• targoncavezető jogosítvány

Amit kínálunk:

• stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
• folyamatos továbbképzési lehetőségek
• versenyképes bér + juttatások (cafeteria, karácsonyi jutalom, havi prémium)
• dolgozói vásárlói kedvezmény
• céges busz a műszakokhoz igazodva (Újpest Metró - Széchenyi tér - Fót OBI)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi link segítségével:

Elküldöm az önéletrajzomat