Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Magyarországon 29 OBI áruházban, közel 2000 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Online áru komissiózó - Fót

Feladatok:

  • áruk összekészítése targoncával, raklapemelővel és egyéb eszközökkel
  • az esetleges sérülések és hiányosságok ellenőrzése a kikészített áruknál, és szükség esetén azok cseréje
  • a sérült termékek megjelölése a rendszerben
  • megrendeléssel kapcsolatos problémák kezelése
  • támogatni az értékesítési területet

Elvárások:

  • Targoncavezető jogosítvány
  • Felelősségtudatos munkavégzés
  • szervezett és folyamatorientált gondolkodás

Előny:

  • Hasonló komissiózási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
  • folyamatos továbbképzési lehetőségek
  • versenyképes bérezés + juttatások (forgalmi bónusz, cafeteria, karácsonyi jutalom)
  • dolgozói vásárlói kedvezmény
  • céges busz a műszakokhoz igazodva (Újpest Metró - Széchenyi tér - Fót OBI)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi link segítségével:

Elküldöm az önéletrajzomat
ID: 3750962  Megjelentetés dátuma: 2020.02.11.