AZ OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 2000 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Vevőszolgálati munkatárs - Keszthely

Feladatok:

• vásárlók pontos tájékoztatása (jótállás, szavatosság, …)
• az áruházi szolgáltatások (hitelügyintézés, ajándékutalvány, telefonos információ, házhozszállítás) magas színvonalú szervezése
• a vevőszolgálati pult funkcióinak (hangosbemondó, garancia jegy érvényesítése, belső nyomtatványok kitöltése és kezelése stb.) működtetése
• vásárlói panaszok kezelése
• vevői visszáru kezelése
• termékek garanciális cseréjének ügyintézése és annak nyomon követése és dokumentálása
• pénztárgép kezelése
• készpénz és egyéb fizetőeszközök megfelelő kezelése

Elvárások:

• vevőszolgálaton, személyes ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
• kiemelkedő kommunikációs készség
• udvarias és segítőkész személyiség
• dinamikus és jó csapatjátékos
• precíz, pontos munkavégzés
• ügyfélorientált gondolkodásmód
• stressz tűrés, rugalmasság
• angol és/vagy a német nyelv ismerete, illetve a hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat előnyt jelent
• erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

• stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
• folyamatos továbbképzési lehetőségek
• karrierlehetőség egy modern és fejlődő cégnél
• átlagon felüli bérezés
• havi prémium
• karácsonyi jutalom
• cafeteria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi link segítségével:

Elküldöm az önéletrajzomat
ID: 3737285  Megjelentetés dátuma: 2019.08.12.