Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.
Vásárlóink 11 európai országban, több mint 650 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.
Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Beszerzési asszisztens

Feladatok:

• OBI termékválasztékával kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
• Kapcsolattartás a termékválasztékhoz kapcsolódó szállító partnerekkel
• A Kategória menedzserek és Termékmenedzserek munkájának segítése, elemzések előkészítése
• A szortimenttel kapcsolatos áruházi kommunikáció összeállításának támogatása
• Az országos promóciós és aktivitási folyamatok támogatása
• Folyamatos kapcsolattartás a helyi Beszerzési területen és áruházakban dolgozó kollégákkal, valamint a nemzetközi OBI hálózatban dolgozó munkatársakkal

Elvárások:

Önt keressük, ha:
• Csapatjátékos
• Talpraesett, és önálló, pontos munkavégzésre képes
• Analitikus gondolkodású
• Erős felhasználó szinten ismeri a MS Officet (Word, Excel)
• Aktív angol nyelvtudással rendelkezik, magabiztosan kommunikál angolul írásban és telefonon
• SAP, vagy más vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

• Versenyképes bérezés
• Fiatalos csapat
• Változatos feladatok
• Stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi link segítségével:

Elküldöm az önéletrajzomat