Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.
Vásárlóink 11 európai országban, több mint 650 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.
Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Műszaki osztályvezető - Sopron

Feladatok:

• a lehető legnagyobb forgalom elérése az értékesítés fejlesztésével
• zavartalan kereskedelmi folyamatok biztosítása az áruház teljes területére vonatkozóan
• áruházi kollégák eladótéri munkájának, vevőorientációjának irányítása, koordinálása, ellenőrzése
• a vevőkiszolgálás minőségének folyamatos ellenőrzése
• készletgazdálkodás, árufeltöltés gördülékenységének biztosítása
• kihelyezési sztenderdek megvalósításának biztosítása
• az OBI koncepciók bevezetése, megvalósítása
• a vevők igényeinek megfelelő, a dolgozók lehetőségeit is figyelembe vevő hatékony munkaidő-beosztás megszervezése a hatályos munkaidőmodell betartása mellett

Elvárások:

• középfokú végzettség
• hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat
• vezetői – szervezői képesség
• eredményorientált hozzáállás
• átfogó gazdálkodási ismeretek, és ezek alkalmazásának készsége
• vevőközpontú gondolkodású, dinamikus, jó csapatépítő
• jó kommunikációs képesség
• erős együttműködési hajlandóság
• nyitott, meggyőző személyiség
• elkötelezettség saját maga, és kollégái fejlesztése mellett

Amit kínálunk:

• stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
• folyamatos továbbképzési lehetőségek
• karrierlehetőség egy modern és fejlődő cégnél
• átlagon felüli bérezés
• havi prémium
• étkezési hozzájárulás
• karácsonyi jutalom

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi link segítségével:

Elküldöm az önéletrajzomat