A legjobb helyen jársz, ha elkötelezett, dolgozni vágyó fiatal vagy. Legyél az OBI ösztöndíj program részese, dolgozz és tanulj nálunk egy időben! Őszi kezdéssel várunk az OBI csapatába munkatársnak és ösztöndíjas tanulónak.

Eladó - Fogarasi út

Feladatok:

• teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vevők számára
• pontos igényfelmérés
• szakszerű értékesítés
• rendelések és vevőrendelések kezelése
• vevőkkel való teljes kapcsolattartás
• az áruház feltöltöttségének biztosítása

Elvárások:

• szakirányú végzettség
• hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
• vevőközpontú gondolkodású, segítőkész, dinamikus személyiség
• készség a csapatmunkára
• erkölcsi bizonyítvány

Előny:
• német és/vagy angol nyelv ismerete
• hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat
• targoncavezetői jogosítvány!

Amit kínálunk:

• stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
• folyamatos továbbképzési lehetőségek
• karrierlehetőség egy modern és fejlődő cégnél
• átlagon felüli bérezés
• havi prémium
• étkezési hozzájárulás
• karácsonyi jutalom

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi link segítségével:

Elküldöm az önéletrajzomat