Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.
Vásárlóink 11 európai országban, több mint 650 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.
Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Online árucsomagoló - Fót

Feladatok:

• Átveszi csomagolásra és szállításra a vevői megrendeléseket
• Felelős az áruk veszélyességének ellenőrzéséért és szükség esetén megjelöléséért (képzést kap ehhez)
• Biztosítja az adott folyamatok keretein belül a megfelelő szállítást (szállítási biztonság) és a veszélyes áruk dokumentálását.
• Felelős a termékek kirakodásának és újratöltésének zökkenőmentes üzemeltetéséért az adott eszközökkel.
• Ellenőrizi a szállítóleveleket, szállítási papírokat, egyetemes termékkód címkéket és más bejövő dokumentumokat, és ezeket összehasonlítja a megrendeléssel a pontosság biztosítása érdekében.
• Ellenőrizi az érkezett / visszáruzott áruk sérüléseit és a szállítási specifikációkkal való egyezőséget
• Leveszi az árut a regálról villás targonca, raklapemelő vagy egyéb anyagmozgató berendezés használatával, és helyezze őket a meghatározott értékesítési területre.
• Biztosítja a biztonságos munkavégzést úgy, mint a tisztaságot és rendet az Árubeérkeztetésen az adott folyamatok betartásán keresztül.
• Segítséget nyújt a vevőknek, a meghatározott területen, vagy szükség esetén eseti alapon az egész értékesítési területen.
• Szükség esetén átveszi a komissiózási feladatot, különösen a tervezést.

Elvárások:

• Logisztikai/árubeérkeztetési tapasztalat
• Targoncajogosítvány
• Felelősség tudatos munkavégzés
• Struktúrált, szervezett és folyamatorientált

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi link segítségével:

Elküldöm az önéletrajzomat