Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.
Vásárlóink 11 európai országban, több mint 650 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.
Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Lapszabász - KÖKI

Feladatok:

• teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vevők számára, szakszerű értékesítés
• rendelések és vevőrendelések kezelése
• az áruház feltöltöttségének biztosítása
• a szakmai elvárások és a megrendelői igények alapján az asztalos és faipari munkák precíz kivitelezése
• az elkészült termékek ellenőrzése, felmerülő hibák javítása

Elvárások:

• szakirányú végzettség /bútorasztalos vagy fa- és bútoripari gépkezelői/
• faipari és asztalos szerszámok/gépek használatában szerzett tapasztalat
• vevőközpontú gondolkodású, segítőkész, dinamikus személyiség
• hatékony, pontos munkavégzés /anyag- és selejtgazdálkodás/

Előny:

• targoncavezetői jogosítvány
• hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

• stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
• folyamatos továbbképzési lehetőségek
• karrierlehetőség egy modern és fejlődő cégnél
• átlagon felüli bérezés
• havi prémium
• étkezési hozzájárulás
• karácsonyi jutalom

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi link segítségével:

Elküldöm az önéletrajzomat