Műszaki vezető

Nyitrai Csoport

A munkavégzés helye
Szekszárd
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Tolna megye kiemelkedő gépjármű kereskedelmi hálózata a NYITRAI CSOPORT
MŰSZAKI VEZETŐ
munkatársat keres Szekszárdra a Pásztor utcai márkaszervizek felügyeletének ellátására.

Főbb feladatok, munkák:
• Szerviztechnikusok irányítása, napi munkájuk felügyeletének megteremtése
• Vevőszolgálati munkatársak irányítása, beosztása, napi munkájuk felügyeletének megteremtése
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel, felmerülő problémák gyors, hatékony kezelése
• Alkatrészek beszerzésének koordinálása
• Oktatások szervezése, felügyelete
• Kapcsolattartás az importőr vevőszolgálati osztályával

Egyéb béren kívüli juttatások

• Alapbér + teljesítményarányos jutalékrendszer
• Szakmai képzés, fejlődési lehetőség
• Stabil munkahely

Információk a kiválasztási folyamatról

A fényképes önéletrajzokat a markakereskedes.allas@gmail.com e-mail címre várják "SZERVIZ VEZETŐ" jeligére. Leadási határidő: 2018.03.31!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

2

Készségek és személyes tulajdonságok

• Több éves márkaszervizben eltöltött szerviz és/vagy vevőszolgálati tapasztalat
• Legalább középfokú, műszaki szakirányú végzettség
• Tapasztalat szervizelésben, csapatvezetésben, csapatépítésben
• Pontos és precíz munkavégzés
• Jó szervezői és kommunikációs készség
• Empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
• Kiemelkedő problémamegoldó készség, terhelhetőség
• Megbízható, önálló munkavégzés
• „B” kategóriás jogosítvány
• Műszaki affinitás (gépjárműjavításban)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Autókereskedelemmel foglalkozó cégcsoport

A cég címe