Általános karbantartó

Nemzeti Filmintézet Közhasznú Nonprofit Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

230 fős filmszakmai non profit részvénytársaság bővülő csapatába munkatársat keres
(festő vagy asztalosipari végzettséggel)
pozícióba

Elvárások:
• 8 általános/festő vagy asztalosipari végzettség
• Megbízhatóság, önállóság, csapatmunka
• Pontos, munkájára igényes, precíz munkavégzés
• Büntetlen előélet

Feladatok:
• Társaságunk tulajdonában álló épületek karbantartási, javítási, üzemeltetési feladatai

Amit kínálunk:
• Munkavégzés hétfőtől péntekig egyműszakos munkarendben
• Azonnali munkakezdés
• Hosszú távú, bejelentett munkaviszony
• Biztos vállalati háttér
• Versenyképes juttatási csomag

Előnyt jelent:
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Szakmunkás bizonyítvány

Munkavégzés helye:
• A Munkáltató fóti telephelye, illetve alkalmanként a XIV. kerületi, illetve Budakeszi úti telephely

Jelentkezéshez várjuk a fényképes szakmai önéletrajzokat a [email protected] email címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Állami tulajdonú filmszakmai részvénytársaság.

A cég címe

Róna utca 174.
1145 Budapest

Kapcsolat

ID: 3927893  Megjelentetés dátuma: 2020.06.23.