Lékař pro ARIP oddělení

Nemocnice Šumperk a. s.

Místo práce
Nerudova 41, Šumperk
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
Ihned
Nabízený plat (hrubého)
Dle praxe lékaře a jeho přínosu pro zaměstnavatele

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lékař pro odbornost anesteziologie a intenzivní medicína. Jde o práci na multioborové JIP, ARO lůžkách, ambulancích, operačních a zákrokových sálech. Nemá-li lékař specializovanou způsobilost, umožníme její získání.

Pro naše zaměstnance nabízíme řadu benefitů, od příjemného pracovního prostředí, příspěvku na penzijní připojištění, delší dovolenou, stravování, přes motivující finanční ohodnocení, nabídku ubytování a možnost rozvíjet se na oddělení a operačních sálech.

Žádosti o pracovní místo a životopisy zasílejte na e-mail: kariera@nemocnicesumperk.cz, následně Vás bude kontaktovat kompetentní osoba ve věci dalšího jednání týkajícího se Vašeho pracovního uplatnění.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Všeobecné lékařství, specializovaná způsobilost výhodou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Zájem o práci a vzdělávání v anesteziologii a intenzivní medicíně, zájem o práci v nemocničním prostředí a v prostředí odborných ambulancí.

Inzerující společnost

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Nerudova 41
787 52 Šumperk
Česká republika

Kontakt

Kontaktní osoba: JUDr. Jana Pająk
E-mail: poslat životopis