Lékař pro interní oddělení a odborné ambulance

Nemocnice Šumperk a. s.

Místo práce
Nerudova 41, Šumperk
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
Ihned
Nabízený plat (hrubého)
Dle praxe lékaře a jeho přínosu pro zaměstnavatele

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lékař pro odbornost vnitřní lékařství. Jde o práci na lůžkovém oddělení, odborných ambulancích a JIP. Lékař může pracovat současně ve specializovaných ambulancích - př. gastroenterologie, endokrinologie, diabetologie, kardiologie, revmatologie a další. Nemá-li lékař specializovanou způsobilost, umožníme její získání, a to v oboru vnitřní lékařství nebo v jiném oboru dle dohody s lékařem.

Pro naše zaměstnance nabízíme řadu benefitů, od příjemného pracovního prostředí, příspěvku na penzijní připojištění, delší dovolenou, stravování, přes motivující finanční ohodnocení, nabídku ubytování a možnost rozvíjet se na odborných ambulancích. Dále nabízíme uplatnění ve spolupracujících odborných ambulancích nad rámec práce v nemocnici, které přináší lékaři odborný rozvoj, zkušenosti, nadhled a nadstandardní možnost ohodnocení.

Žádosti o pracovní místo a životopisy zasílejte na e-mail: kariera@nemocnicesumperk.cz, následně Vás bude kontaktovat kompetentní osoba ve věci dalšího jednání týkajícího se Vašeho pracovního uplatnění.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Všeobecné lékařství, specializovaná způsobilost výhodou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Zájem o práci a vzdělávání v interních oborech, zájem o práci v nemocničním prostředí a v prostředí odborných ambulancí.