Programozó-technológus

Német-Magyar Lemezmegmunkáló Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

több mint 30 éve működő, teljes egészében magyar tulajdonú lemezmegmunkáló cég keres munkatársat

programozó-technológusi

munkakörbe.

Feladatok:

  • A programozási-előkészítéséhez szükséges feladatok termelési igény szerinti elvégzése
  • Lemezalkatrészek tervezése, gyártási dokumentációk előkészítése
  • Lézervágó, stancoló gépekhez gyártási programok készítése

Elvárások:

  • minimum középfokú, műszaki végzettség (vagy min. 3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat)
  • 3D tervezőprogram használata (Solid Edge előny)
  • Autocad program ismerete
  • Tops100 szabástervező program ismerete előny

Amit kínálunk:

  • bejelentett, főállású alkalmazotti munkaviszony
  • versenyképes bérezés, Cafetéria kiegészítés + motivációs bérezés

Munkavégzés helye:
Budapest (XI. kerület)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel a jelentkezés gombra kattintva lehet.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk 1989-es megalakulása óta arra törekszünk, hogy a lemezalkatrész-gyártás területén megrendelőink számára magas színvonalú, biztos és kiszámítható szolgáltatást nyújtsunk. Hosszú évek óta szinte változatlan, képzett és gyakorlott munkatársakkal dolgozunk.

Az alkalmazottak száma

25-49 alkalmazott

A cég címe

Építész utca 8-12.
1116 Budapest
ID: 3901226  Megjelentetés dátuma: 2020.04.08.