CNC Gépkezelő - Lézergép kezelő

Német-Magyar Lemezmegmunkáló Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

30 éve mind a hazai, mind nemzetközi piacra gyártó, magyar tulajdonban lévő budapesti telephelyű fémipari vállalat keres agilis, munkatársat az alábbi pozícióra:

CNC Gépkezelő
Prioritás: Lézergép kezelő

Feladatok:

  • A gyártó üzemben használatos technológiai eszközökkel a termelési programban meghatározott mennyiségben és a minőségügyi előírások szerinti minőségben történő munkavégzés
  • Az elkészült termékek mennyiségi és minőségi ellenőrzése.
  • Technológiai fegyelem és a minőségügyi követelmények betartása
  • A Cégnél rendszeresített bizonylatok folyamatos vezetése.

Amit kínálunk:

  • Megbízható, kiszámítható, stabil vállalati háttér
  • Nyitott, pozitív, rugalmas, családias légkör
  • Szakmai, technikai kihívások és egyéni fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Akit keresünk:

  • CNC gépkezelői szakképzettséggel és/vagy 3 év szakmai tapasztalattal
  • CNC élhajlító, vagy CNC lézervágó gép vagy CNC stancoló gépkezelésben szerzett tapasztalattal rendelkezzen, fémipari - lemezmegmunkálás területen.
  • Műszaki rajz olvasás gyakorlati szintű ismerete feltétel
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (MS Office programok, Internet, egyéb)
  • Stabil, rendezett háttér
  • Ügyfél- és célorientált, felelős, komplex gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Kiegyensúlyozott, lendületes, proaktív, határozott személyiség
  • Orvosi alkalmasság

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy Ön az, akit keresünk, örömmel várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a jelentkezés gombra kattintva.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk 1989-es megalakulása óta arra törekszünk, hogy a lemezalkatrész-gyártás területén megrendelőink számára magas színvonalú, biztos és kiszámítható szolgáltatást nyújtsunk. Hosszú évek óta szinte változatlan, képzett és gyakorlott munkatársakkal dolgozunk.

Az alkalmazottak száma

25-49 alkalmazott

A cég címe

Építész u. 8-12.
1116 Budapest
ID: 3805924  Megjelentetés dátuma: 2019.11.11.