Junior Product Manager

Neckermann-utazás Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Neckermann Utazás munkatársat keres Junior Product Manager munkakörbe

Ha szeretnél egy jó hangulatú, lendületes csapat tagja lenni, akkor téged várunk mint Junior Product Manager:

Feladatok:
• A cég termékpalettájának összeállítása, konkurencia elemzés
• Kapcsolattartás az úti célokkal, külföldi partnerekkel
• Ajánlatok kalkulációja, grafikai és internetes megjelenítése
• Termékfejlesztés, eladásösztönzés

Elvárások:
• Legalább 2-3 éves utazási irodás szakmai tapasztalat
• Német és angol középfokú nyelvtudás írásban/beszédben
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Önálló és team munkára való képesség
• Kreativitás
• Precizitás

Amit kínálunk:
• Barátságos, színvonalas környezet
• Fiatalos csapat
• Szakmai fejlődés lehetősége
• Hosszútávú, biztos munkahely

A fényképpel ellátott szakmai önéletrajzodat (nettó fizetési igény megjelölésével), az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva tudod eljuttatni hozzánk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

25 éves Neckermann piacvezető utazásszervező a hazai piacon. Leányvállalata a Thomas Cook konszernnek.

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

A cég címe

Dayka Gábor utca 5.
1118 Budapest