Pénzügyi adminisztrátor

NDV Innovation Kft

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő cég tagja lenni? Szereted a kihívásokat?
Családias munkakörnyezetre vágysz, ahol támogató vezetőkkel és kollégákkal vagy körülvéve?
Elektronikai és számítástechnikai eszközök kereskedelmével és szolgáltatással foglalkozó cégünkhöz keressük legújabb csapattagunkat!

Feladataid lesznek:
• bejövő és kimenő számlák kezelése, iktatása, nyilvántartás vezetése
• számlázás belföldre és külföldre
• kintlévőségek nyomon követése
• Kimutatások és nyilvántartások készítése, rendszeresen és igény szerint
• könyvelő munkájának folyamatos támogatása
• Kapcsolattartás külföldi és belföldi partnerekkel pénzügyi területen
• Pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
• havi jelentések készítése: költségelszámolások
• számla utalások banki rögzítése
• banki utalások előkészítése és kezelése
• számlák feltöltése számlázó programba
• banki kimutatások készítése
• bejövő és kimenő összegek nyilvántartása, költségek és bevételek folyamatos nyomonkövetése

Mit tudunk kínálni a munkádért cserébe?
- biztos vállalati háttér
- összetartó csapat, családias környezet
- versenyképes bérezés
- hosszútávú munkalehetőség
- fejlődési lehetőség

Mik az elvárásaink az új munkatársunktól?
• minimum középfokú végzettség érettségivel
• adminisztratív területen szerzett tapasztalat
• pénzügyi területen szerzett tapasztalat előny
• felhasználói szintű számítógépes és MsOffice ismeretek
• önállóság, együttműködési készség, precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod, és tüntesd fel nettó bérigényed.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

pénzügy

Egyéb ismeretek

Számlázás - alapok
Microsoft Excel - haladó

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az NDV Innovation Kft. fő tevékenysége elektronikai eszközök nagykereskedelme, belföldi és nemzetközi területen.

A cég címe

Lomb utca 15
1139 Budapest
ID: 3834605  Megjelentetés dátuma: 2020.02.06.