Fényező

Nagoya Kft.

A munkavégzés helye
Dunaharaszti
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Nagoya Kft.

Fényező
munkatársat keres!

A munkavégzés helye: Dunaharaszti

Munkaidő: Hétfőtől péntekig napi nyolc óra.

Elvárások: Fényezési ismeretek.

Feladatok: Targoncák fényezési munkálatainak színvonalas elvégzése.

Amit kínálunk: kiemelkedő bérezés, cafeteria
munkába járási támogatás, üzemanyag hozzájárulás.

Jelentkezni az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva, vagy a 0620 577 6108 telefonszámon lehet.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Vállalatunk megalakulásától, 1995 óta dinamikusan fejlődő piaci szereplőként működik Magyarország és a Közép-Európai régió anyagmozgató gépek és anyagmozgatási szolgáltatások értékesítésének piacán.
Teljes körű szolgáltatást kínálunk ügyfeleinknek, legyen szó targoncaértékesítésről, bérbeadásról, szervizelésről.

A cég címe

Nagoya Kft.
Irinyi János utca 3/a.
2330 Dunaharaszti