Hostess

Nagano Trade Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Hercegprímás utca
Munkaidő
részmunkaidő, diák és időszakos munka

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Milyen a Hostess munkakör?
Szórólapot fogsz osztogatni az étterem előtt elsétáló embereknek, turistáknak
Tájékoztatni fogod az érdeklődőket az étterem szolgáltatásairól

Mi kell ahhoz, hogy sikeres Hostess legyél?
Legyen ápolt a megjelenésed
Legyél nyitott, barátságos és udvarias az emberekkel
Társalgási szinten beszélj angolul

Mikor fogsz dolgozni?
Hétfőn, kedden: 17:00-22:00
Szombaton:12:00-22:00
Vasárnap:12:00-17:00

Miért jó nálunk dolgozni?
Mert 15 éve töretlenül sikeresek és egyedülállóak vagyunk Magyarországon a running sushi és wok területén;
Hosszú távon számíthatsz ránk;
Kiemelt fizetéssel, juttatásokkal honoráljuk munkádat;
Megbecsült tagja leszel csapatunknak;
Szeretni fogsz bejárni dolgozni, mert mi is szeretünk itt lenni.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldj fényképes önéletrajzot az [email protected] email címre, vagy jelentkezz telefonon: +36207466950

Egyéb béren kívüli juttatások

Kollégáinknak napi egyszeri étkezést és védőitalt biztosítunk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Vendéglátás, idegenforgalom

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Wasabi-étteremlánc első tagja 2004-ben nyitotta meg a kapuit Budapesten, a Szépvölgyi úton. Mára a Wasabi az egyik legnépszerűbb ázsiai vendéglővé nőtte ki magát, illetve nagy szerepet játszott a szusi népszerűsítésében is Magyarországon.

A cég címe

Szépvölgyi út 15.
1037 Budapest
ID: 3853531  Megjelentetés dátuma: 2020.03.17.