Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Mosogató munkakör

Nagano Trade Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Podmaniczky utca 21
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
210 000 - 240 000 Ft/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Wasabi-étteremlánc első tagja 2004-ben nyitotta meg a kapuit Budapesten, a Szépvölgyi úton. Mára a Wasabi az egyik legnépszerűbb ázsiai éttermmé nőtte ki magát, illetve nagy szerepet játszott a szusi népszerűsítésében is Magyarországon.

Csatlakozz csapatunkhoz MOSOGATÓ munkakörbe.

Milyen a MOSOGATÓ munkakör?
Egy hónapban 15-16 napot kell jönni dolgozni.
A feladataid: fekete és fehér mosogatás, előkészítő munkálatok pl.: aprítás, pucolás és a séf/szakács által meghatározott feladatok elvégzése.

Mi kell ahhoz, hogy sikeres MOSOGATÓ legyél?
Megbízhatóság, igényesség, tiszta munkavégzés, jó fizikum.

Miért jó nálunk dolgozni?
Mert 15 éve töretlenül sikeresek vagyunk és egyedülállóak vagyunk Magyarországon a running sushi és wok területén;
Hosszú távon számíthatsz ránk;
Kiemelt fizetéssel, juttatásokkal;
Felelősségteljes munkád lesz és megbecsült tagja leszel csapatunknak;
Lesznek előrelépési lehetőségeid;
Szeretni fogsz bejárni dolgozni, mert mi is szeretünk itt lenni.

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal az alábbi email címre várjuk: [email protected] vagy telefonon is kapcsolatba tudunk lépni: +36202149480

Egyéb béren kívüli juttatások

- napi háromszor személyzeti étkezést biztosítunk
-SIM kártya (próbaidő után)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Wasabi-étteremlánc első tagja 2004-ben nyitotta meg a kapuit Budapesten, a Szépvölgyi úton. Mára a Wasabi az egyik legnépszerűbb ázsiai vendéglővé nőtte ki magát, illetve nagy szerepet játszott a szusi népszerűsítésében is Magyarországon.

A cég címe

Szépvölgyi út 15.
1037 Budapest
ID: 3814242  Megjelentetés dátuma: 2019.12.03.  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 210 000 - 240 000 Ft/hónap