Felszolgáló munkakör- Yamato étterem

Nagano Trade Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Jókai utca
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Yamato Table Grill and Sushi exkluzív távol-keleti fúziós éttermünkbe olyan fiatalos, tehetséges és szorgalmas felszolgálókat keresünk, akik szeretnének kitűnni a budapesti tömegből!

Milyen a FELSZOLGÁLÓ munkakör?
Kedvesen fogadod a beérkező vendégeket;
Felveszed az étel- és italrendeléseket;
Felszolgálod az ételeket és az italokat;
Meghallgatod és udvariasan fogadod a vendégek visszajelzéseit.

Mi kell ahhoz, hogy sikeres FELSZOLGÁLÓ legyél?
Szeresd a vendégeket és légy kedves;
Szeress csapatban dolgozni;
Tudj jól kommunikálni, (angolul is).

Miért jó nálunk dolgozni?
Mert 15 éve töretlenül sikeresek és egyedülállóak vagyunk Magyarországon a running sushi és wok területén;
Hosszú távon számíthatsz ránk;
Kiemelt fizetéssel, juttatásokkal, rugalmas munkaidővel honoráljuk munkádat;
Felelősségteljes munkád lesz és megbecsült tagja leszel csapatunknak;
Fejlődni fogsz a munkádban és lesznek előrelépési lehetőségeid;
Szeretni fogsz bejárni dolgozni mert mi is szeretünk itt lenni.
Napi három étkezést biztosítunk, minden este végig kostólhatod az étterem teljes választékát.

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva juttasd el hozzánk.

Bérinformációk

Nettó: 285.000.- (15 munkanappal)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Képzési szak

Idegenforgalom, vendéglátás

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Wasabi-étteremlánc első tagja 2004-ben nyitotta meg a kapuit Budapesten, a Szépvölgyi úton. Mára a Wasabi az egyik legnépszerűbb ázsiai vendéglővé nőtte ki magát, illetve nagy szerepet játszott a szusi népszerűsítésében is Magyarországon.

A cég címe

Szépvölgyi út 15.
1037 Budapest

Kapcsolat

ID: 3732587   Megjelentetés dátuma: 2019.08.19.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Nettó: 285.000.- (15 munkanappal)