Tálaló munkakör

Nagano Trade Kft.

A munkavégzés helye
Debrecen, Piac utca 18
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Csatlakozz csapatunkhoz TÁLALÓ munkakörbe.

Milyen a TÁLALÓ munkakör?
Ázsiai étel különlegességeket helyezel kistányérokra.
Ezt követően a kistányérokat egy szalagra helyezed a megadott szempontok szerint.
Egy hónapban csak 15 napot kell dolgoznod, te mondod meg mikor szeretnél jönni.
A munkavégzés 9:00 és 23:00 óra között történik, vagyis hosszú egy munkanap de jó társaságban gyorsan telik az idő.

Mi kell ahhoz, hogy sikeres TÁLALÓ legyél?
Bármilyen konyhai tapasztalat előnyt jelent.
Jó ha gyors és precíz vagy és szereted a pörgést.

Miért jó nálunk dolgozni?
Mert 15 éve töretlenül sikeresek és egyedülállóak vagyunk Magyarországon a running sushi és wok területén;
Hosszú távon számíthatsz ránk, bejelentett munkahelyed lesz;
Kiemelt fizetéssel, juttatásokkal honoráljuk munkádat;
Felelősségteljes munkád lesz és megbecsült tagja leszel csapatunknak;
Lesznek előrelépési, fejlődési lehetőségeid;
Szeretni fogsz bejárni dolgozni, mert mi is szeretünk itt lenni.

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal az alábbi email címre várjuk: [email protected] vagy telefonon is el tudsz érni bennünket: +36202149480

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Wasabi-étteremlánc első tagja 2004-ben nyitotta meg a kapuit Budapesten, a Szépvölgyi úton. Mára a Wasabi az egyik legnépszerűbb ázsiai vendéglővé nőtte ki magát, illetve nagy szerepet játszott a szusi népszerűsítésében is Magyarországon.

A cég címe

Szépvölgyi út 15.
1037 Budapest

Kapcsolat