Takarító kollégát keresünk 4 órában

Nagano Trade Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Alkotás utca
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
• az étterem meghatározott részeinek maximális tisztán tartása
• takarítás közben tapasztalt üzemeltetési és egyéb rendellenességek/hiányok/hibák/pótlások/
• javítások jelzése az üzletvezető vagy helyettese felé
• az étterem házirendjének mindenkori betartása
• a HACCP előírásainak, valamint a higiéniai szabályok megfelelő betartása

Amit nyújtunk:
• stabil, megbízató munkáltató,
• hosszú távú munkalehetőség
• napi 1* étkezés

Jelentkezni a +36202149480-as telefonszámon.

Bérinformációk

1000 HUF/ óra napi egyszeri étkezés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Wasabi-étteremlánc első tagja 2004-ben nyitotta meg a kapuit Budapesten, a Szépvölgyi úton. Mára a Wasabi az egyik legnépszerűbb ázsiai éttermévé nőtte ki magát, illetve nagy szerepet játszott a szusi népszerűsítésében is Magyarországon.

A cég címe

Szépvölgyi út 15.
1037 Budapest

Kapcsolat

ID: 3699813   Megjelentetés dátuma: 2019.07.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1000 HUF/ óra napi egyszeri étkezés