Karbantartó- ezermester

Nagano Trade Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Szépvölgyi út
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Csatlakozz csapatunkhoz EZERMESTER munkakörbe.:
Milyen az EZERMESTER munkakör?
Biztosítani fogod az étteremben és a vendégtérben található eszközök zavartalan működését, karbantartását,
Feladatod lesz a megelőző karbantartás is,
Megkérünk, hogy vezess szerviznaplót,
És ha hibát találsz kérjük, hogy oldd meg önállóan.

Mi kell ahhoz, hogy sikeres EZERMESTER legyél?:
Előny ha villanyszerelő/ elektronikai műszerész/ géplakatos végzettséged van.
Fontos, hogy tudj önállóan dolgozni és legyél precíz.

Miért jó nálunk dolgozni?:
Mert 15 éve töretlenül sikeresek és egyedülállóak vagyunk Magyarországon a running sushi és wok területén;
Hosszú távon számíthatsz ránk;
Kiemelt fizetéssel, juttatásokkal honoráljuk munkádat;
Felelősségteljes munkád lesz és megbecsült tagja leszel csapatunknak;
Fejlődni fogsz a munkádban és lesznek előrelépési lehetőségeid;
Szeretni fogsz bejárni dolgozni mert mi is szeretünk itt lenni.

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal, a pozíció megjelölésével az alábbi email címre várjuk: [email protected]

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Karbantartás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Wasabi-étteremlánc első tagja 2004-ben nyitotta meg a kapuit Budapesten, a Szépvölgyi úton. Mára a Wasabi az egyik legnépszerűbb ázsiai vendéglővé nőtte ki magát, illetve nagy szerepet játszott a szusi népszerűsítésében is Magyarországon.

A cég címe

Szépvölgyi út 15.
1037 Budapest

Kapcsolat