Csomagoló munkatárs

Nagano Trade Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország legnagyobb ázsiai étteremlánca a Wasabi,
csomagoló munkatársat keres.

Feladatok:
- könnyű fizikai, bentonitot munka
- üzemi körülmények között gyártott kész ételek csomagolása, és szállításra való előkészítése

Elvárások:
- pontos, precíz, munkavégzés
- igényes megjelenés
- magabiztos, motivált, csapatjátékost keresünk.

Amit ajánlunk:
- esti munkavégzés 14:00– 22:00 között, heti két alkalommal
- tanulási és fejlődési lehetőség
- fiatal, jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldj egy önéletrajzot az [email protected] email címre, vagy jelentkezz telefonon: +36202149480

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Wasabi-étteremlánc első tagja 2004-ben nyitotta meg a kapuit Budapesten, a Szépvölgyi úton. Mára a Wasabi az egyik legnépszerűbb ázsiai éttermévé nőtte ki magát, illetve nagy szerepet játszott a szusi népszerűsítésében is Magyarországon.

A cég címe

Szépvölgyi út 15.
1037 Budapest