Kertigép tesztelő

My HR Team Kft.

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Miskolci gyártó partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
• Új fejlesztésű gépek tesztelése (fűnyírók, ágvágók, aprítók, sövényvágók, sövényformázó gépek és láncfűrész),
• Precíz, pontos, megbízható, önálló munkavégzés,
• Tesztlapok olvasható, pontos vezetése a további számítógépes feldolgozáshoz,
• Fizikai munka elvégzése a fenti gépekkel, ami maga a tesztelés,
• Kertészeti munkában való jártasság: fűnyírás, sövényvágás és láncfűrész használat,
• Adminisztratív munka elvégzése, mely a gépek teljesítményének a dokumentálására szolgál (óra, kilogramm, liter). Ismeretek óra-perc és területszámításban.

Egyéb béren kívüli juttatások

• 8 órás munkarend hétfőtől péntekig 07:00-15:20-ig,
• Munkavégzése helye: Miskolc, ill. 30 km vonzáskörzete, ahová szolgálati járművel biztosított a munkavállalók utazása,
• Külső telephelyen szociális blokk biztosítása (mikrohullámú sütő, hideg és meleg víz, WC és fűtés),
• Stabil, hosszútávú munkahely,
• Bérezés: versenyképes alapbér bérpótlékkal,
• Béren kívüli jutatások (bónusz, cafetéria, hűségbónusz),
• 100%-os helyi és távolsági bérlet támogatása.

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a [email protected] e-mail címre, vagy jelentkezzen személyesen a My HR Team Kft. irodájában (3530 Miskolc, Széchenyi u. 54. fsz/3.) vagy facebook oldalunkon. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Képzési szak

Tesztelés

Készségek és személyes tulajdonságok

Minimum 8 általános iskolai végzettség, középfokú végzettség előny,
• Motorfűrész kezelő végzettség, (OKJ 21-623-02) láncfűrész vizsga megléte (a bizonyítvány bemutatása az interjún szükséges)
8 órás, állandó nappalos, 1 műszakok munkarend hétfőtől péntekig,
• Megfelelő fizikai kondíció, jó kézügyesség,
• Precíz munkavégzési képesség, erős együttműködési készség,
• Megbízhatóság, pozitív, érdeklődő hozzáállás,
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret előny,
• Miskolci vagy közvetlen környéki lakóhely előny.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

3525 Miskolc
ID: 3909572  Megjelentetés dátuma: 2020.09.24.