Vezérlőtermi operátor

My HR Team Kft.

A munkavégzés helye
Gyöngyös
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.11.18.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Gázipari területen működő nemzetközi partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
• A telephelyi termelő tevékenység felügyelete,
• Termelési folyamat működésének nyomon követése, dokumentálása, hibajelzés esetén beavatkozási protokoll elindítása,
• Hibás működés esetén lehetséges okok feltárása,
• Jelentések elkésztése szakmai felettesnek, karbantartóknak,
• Műszaknaplók és egyéb előírt dokumentumok kezelése, vezetése.

Egyéb béren kívüli juttatások

• Korrekt bérezési feltételek,
• Béren kívüli juttatások (Cafetéria), 13. havi fizetés,
• Biztos, hosszútávú munkalehetőség, kis létszám, családias légkör,
• Modern munkakörnyezet, stabil vállalati háttér,
• Szakmai fejlődési lehetőség.

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye: Gyöngyös környéke

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a [email protected] email címre. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Álláslehetőségeket kínálunk Észak-kelet Magyarországon különböző szakterületeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Képzési szak

Gyártás, termelés

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Készségek és személyes tulajdonságok

• Legalább középfokú műszaki vagy informatikai szakirányú végzettség, felsőfokú végzettség előny,
• Erős számítástechnikai ismeretek,
• Tanulási hajlandóság és érdeklődés műszaki, gépészeti terület iránt,
• 2 műszakos munkarend (De-Du, H-P), valamint beosztás szerint éjszakai készenlét vállalása,
• Igényes, pontos, szakszerű munkavégzési képesség,
• Angol nyelvismeret előny.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Patak utca 2. fsz. 6.
3525 Miskolc

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: My HR Team Kft.
Tel.: +3646612212
E-mail: Küldje el önéletrajzát